No items found.

Kontakta oss

Välkomna att kontakta oss ni har några frågor så återkommer vi.

Besöksadress

Johan Skyttes väg 203, 125 34 Älvsjö

Skicka ett meddelande till oss

Om du har funderingar eller frågor är du varmt välkommen att kontakta oss på det sätt som passar dig bäst!

Tack! Vi återkommer så snart som möjligt.
Hoppsan! Något gick fel. Vänligen försök igen.

Vi på IAM Consulting

Esmeralda Muslimovic

Redovisningskonsult

esmeralda@iamconsulting.se

Gunnar Seger

Redovisningskonsult

gunnar.seger@iamconsulting.se

Cecilia Galvan

Redovisningskonsult

cecilia@iamconsulting.se

Monica Tancred

Redovisningskonsult

monica.tancred@iamconsulting.se

Sandra Danial

Redovisningskonsult

sandra@iamconsulting.se

Ashour Danial

Redovisningskonsult

shawel.danial@iamconsulting.se

Alexander Benavides

Redovisningskonsult

alexander@iamconsulting.se

Ditt företags bästa vän.